Jak používat toto diskusní fórum?

Pro komunikaci s nečleny o.s.Alternativa II a s nově zaregistrovanými uživateli z řad OSA II bez přidělených přístupových práv.

Jak používat toto diskusní fórum?

Příspěvekod Marek Semerád » ned 18. dub 2010 0:31:36

Vážení přátelé,

vítáme Vás na oficiálním diskusním fóru Občanského sdružení Alternativa II, z.s, které je určené pro interních diskusi v rámci spolkových orgánů. Pokud chcete, aby se Vám zobrazili jednotlivá diskusní a pracovní fóra je nutno, abyste se nejprve oficiálně zaregistrovali. Teprve po registraci Vám budou administrátory fóra přidělena přístupová práva do sekcí a diskusních fór, které odpovídají Vaši pozici v rámci sdružení. Což znamená, že člen kubu PBK OSA II dostane přístup do sekcí určených klubu PBK OSA II, člen Orgánu pro nábor a příspěvky dostane přístup do sekcí a fór určených pro členy tohoto orgánu atd.

Pokud chcete přidělení uživatelských práv k fóru urychlit, napište prosím ihned po registraci na mail info@osa2.cz a do předmětu uveďte "Registrace na diskusní fórum OSA II", přičemž do zprávy uveďte své uživatelské jméno a ostatní informace, které administrátorům fóra usnadní přidělit Vám správný rozsah přístupových práv.

Těšíme se na spolupráci.

--
The CREW of OSA II / www.osa2.cz
Marek Semerád
Administrátor
 
Příspěvky: 1238
Registrován: stř 03. úno 2010 0:22:22

Zpět na Veřejné fórum OSA II

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron